Proszę wypełnić wszystkie pola
Prosimy wybrać pakiet konferecjny
Uczestnictwo w wydarzeniach związanych z konferencją
Płatność

Koszty rezygnacji z uczesnictwa w konferencji

Przy rezygnacji z uczestnictwa zgłoszonej przed 1 listopada 2019 organizator zwraca 50% opłaty konferencyjnej; po tym terminie zwrot kosztów nie będzie możliwy. Natomiast możliwe jest oddelegowanie w zastępstwie innego reprezentanta tej samej firmy.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Mając na względzie treść art. 13 Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (dalej: ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), uprzejmie wskazujemy, że:

1. Administratorem Twoich danych osobowych, które pozyskujemy w związku z Twoją rejestracją na konferencję w obrębie domeny euroconstruct.pl, a także w ramach kontaktu (telefonicznego; mailowego), jaki z nami nawiązujesz, jest właściciel PAB Polskiej Agencji Badawczej Budownictwa S.C. zwany dalej: „Administratorem”.
2. Z Administratorem możesz się skontaktować bezpośrednio, pisząc na adres: Wspólna 37/39 l.24, 00-519 Warszawa, lub pisząc na adres email: sochacki@pab.waw.pl
3. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, aby przetworzyć Twoją rejestrację, przygotować dokumenty związane z płatnościami w tym faktury, odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania jak również Tobie abyś mógł w uczestniczyć w 88. konferencji EUROCONSTRUCT w Warszawie w listopadzie 2019.
4. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.